Üye Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Konu Başlıkları
::.. Teslimat İptal İade Şartları
::.. Gizlilik İlkesi
::.. Hakkımızda
::.. İletişim Bilgileri
::.. Kargo ve Teslimat Bilgileri
::.. Müşteri Hizmetleri
::.. Kullanım koşulları
::.. Mesafeli Satış Sözleşmesi
Hakkımızda

 

1975 yılında İstanbul sirkeci `de temelleri atılan ATABEY SAAT kurulduğu tarihten bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir.Bu süre zarfında çeşitli saat markalarının perakende satışları ve pazarlaması ile ilgilenilmiştir.

Dünyaca ünlü markaların saatlerinin bayiliğini alışıla gelmişten farklı olarak kendi satış tekniklerimizle kurulduğumuzdan beri  müşterilerimize sunulmuştur.1975 yılından günümüze ATABEY SAAT müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir.Bayiliğini yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz,müşteri memnuniyetini esas alan,çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan ünlü markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.

ATABEY SAAT 2014 Yılında, Türkiye `ye gelen SWATCH GROUP TURKEY `in bayiliğini alarak konsept mağazacılık sektöründe yeni bir akım başlatmıştır.

ATABEY SAAT,model,estetik,kalite,fonksiyon ve saygınlık taşıyan markaların bayiliğini,tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi,kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı,çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye`de lider mağazalardan biri olmuştur.